Technolog - normovač - strojírenští technici, Brandýs nad Orlicí

Výroba a provoz / Technolog - normovač - strojírenští technici

Společnost C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

Místo pracoviště Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - normovač - strojírenští technici (Dělnická 53, Brandýs nad Orlicí)

NÁSTUP DOHODOU - PODLE AKTUÁLNÍ POTŘEBY FIRMY
POŽADUJEME:
- min. SŠ s maturitou, strojírenské nebo automobilní
- praxe minimálně 3 roky, lépe 5-10 v podobné činnosti
- znalost výrobních technologií, ideální průřezové zaměření na prvovýrobu (dělení, lisování, ohýbání, povrchové úpravy)
- práce s PC: Word, Excel, následné zaškolení na interní program Axapta
- znalost anglického jazyka (není podmínkou)
- řidičské oprávnění skupina B
- výhodou: znalosti v oblasti tvorby PPAP, CP, FMEA (případně nutnost externího školení)
- základy normování práce (případně nutnost externího školení)
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zpracování technologických postupů pro výrobní účely, pracovních návodek, balících předpisů apod.
- práce normovače, snímky pracovního dne
- zpracování podkladů cenových nabídek pro zákazníky na poptané + nové produkty
- rozbory nákladů spojených s realizací produktů
- aktivní vyhledávání příležitostí pro snížení nákladů
- údržba a tvorba PPAP složek a jejich součástí
NABÍZÍME:
- stabilní zázemí zahraniční společnosti
- týden dovolené nad rámec ZP
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravné
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.

C.I.E.B. Kahovec, spol. s r.o.
Dělnická 53
Brandýs nad Orlicí
56112
IČO: 45788731
aktualizováno před asi rokem