*technolog programátor - polnička - strojní inženýři technologové, normovači, Polnička

Výroba a provoz / *technolog programátor - polnička - strojní inženýři technologové, normovači

Společnost CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

Místo pracoviště Polnička 309, Polnička
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *technolog programátor - polnička - strojní inženýři technologové, normovači (Polnička 309, Polnička)

Náplň práce:
- Programování CNC strojů
- Konstrukce elektrod
- Tvorba technologických postupů
- Technologická podpora pracovišť
- Zpracování podkladů pro objednání materiálů, kooperaci, tvorbu cenových nabídek
Požadavky:
- Ukončené vzdělání technického směru
- Samostatnost, spolehlivost, preciznost
- Znalost práce na PC
- Praxe ve strojírenství
- Znalost výkresové dokumentace
- Znalost programování CNC strojů výhodou
- Zkušenost s programy SolidWorks, SolidCAM výhodou
Nabízíme:
Příspěvky na penzijní a životní pojištění, dovolená navíc, výhodné volání pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvek na dovolenou/vánoční prémie, příspěvek na plavání/masáže, dotované stravování, notebook, telefon
První kontaklt emailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.
Polnička 309
Polnička
59102
IČO: 27680703
aktualizováno před téměř 2 roky