Technolog - strojírenští technici technologové, normovači, Suchdol nad Odrou

Výroba a provoz / Technolog - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost PAMET, spol. s r.o.

Místo pracoviště Komenského 231, Suchdol nad Odrou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - strojírenští technici technologové, normovači (Komenského 231, Suchdol nad Odrou)

z: 22.3.2024, a:18.4.2024

Požadujeme:
min. středoškolské vztělání technického směru (strojní) , ukončené maturitní zkouškou
znalost práce na PC - Word a Excel
orientace v technické dokumentaci - strojírenském výkresu, základní znalost kótování
základní orientace v kovových materiálech
znalost Aj na úrovni B1
praxe v oboru výhodou

Náplň práce :
Tvorba technologické dokumentace, předpis balení, IMDS.

Nabízíme:
nástupní provozní praxi min. 1 měsíc
zaučení na v programech Helios, Palstat
zaučení na pozici

stravenkový paušál, zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky, 2x ročně mimořádné prémie, dotované nápoje, zázemí stabilní společnosti, mladý kolektiv,jazykové kurzy Aj, 25 dnů dovolené

Informace o společnosti PAMET, spol. s r.o.

PAMET, spol. s r.o.
Komenského 231
Suchdol nad Odrou

IČO: 45196966
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Technolog - strojírenští technici technologové, normovači

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Komenského 231 231