Technolog/technoložka - produkční - úředníci ve výrobě, Olomouc

Výroba a provoz, Administrativa / Technolog/technoložka - produkční - úředníci ve výrobě

Společnost GRAPO s.r.o.

Místo pracoviště Šlechtitelů 583, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog/technoložka - produkční - úředníci ve výrobě (Šlechtitelů 583, Olomouc)

Prací technologa je najít optimální řešení pro požadavky klientů, vhodné materiály a technologické postupy.
Náplň práce:
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- příprava podkladů pro kalkulace
- práce na reklamních projektech
- hledání vhodných technologických postupů a řešení
- zaměřování v terénu
- řešení reklamací
- poskytování technické podpory napříč firmou
- vývoj a uvádění do praxe novinek z oblasti reklamy
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání - technického směru výhodou
- praxe a znalosti technologií v reklamním průmyslu výhodou
- technické zaměření a konstruktivní myšlení
- řidičský průkaz sk. B + praxe v řízení
- nutná počítačová gramotnost - znalost MS Office, Web
- zodpovědnost a spolehlivost
- samostatnost, pracovitost, nasazení
- komunikativnost a práce v týmu
Zaměstnanecké výhody:
- 5 dní sick day, karta Multisport, loajální příplatky, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, zvýhodněný tarif na volání, firemní akce
Kontakt je možný POUZE emailem.

Informace o společnosti GRAPO s.r.o.

GRAPO s.r.o.
Šlechtitelů 583
Olomouc
77900
IČO: 25514440
aktualizováno před více než 2 roky