Technolog/technoložka - strojírenští technici technologové, normovači, Litovel

Výroba a provoz / Technolog/technoložka - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost CUTCO Steel s.r.o.

Místo pracoviště Unčovice 132, Litovel
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog/technoložka - strojírenští technici technologové, normovači (Unčovice 132, Litovel)

První kontakt je možný POUZE emailem.
Náplň práce: tvorba technologických postupů, pálících plánů pro CNC pálící stroje, zpracování, posouzení a aktualizace výkresové dokumentace, práce s informačním systémem, optimalizace výrobních procesů, technická podpora výroby
Požadujeme: min. SŠ/VŠ vzděláním v technickém oboru, praxe v oboru výhodou, znalost IS Helios Orange a programovacího softwaru SAPSproW výhodou, znalost MS Office, dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost anglického, německého jazyka, důslednost, pečlivost a spolehlivost
Nabízíme: jednosměnný provoz, odpovídající technické vybavení, moderní pracoviště v nově zrekonstruovaných prostorách, nástupní plat od 32.000 Kč/měsíc, úvazek 40 hodin/týden, dotované firemní stravování, pracovní smlouva na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení, nástup možný po dohodě.

Informace o společnosti CUTCO Steel s.r.o.

CUTCO Steel s.r.o.
Unčovice 132
Litovel
78401
IČO: 28361474
aktualizováno před asi 2 roky