Technolog / technoložka vývojové dílny v oboru oděvnictví - ostatní pracovníci příbuzní modelářům oděvů a střihačům, Solnice

Výroba a provoz / Technolog / technoložka vývojové dílny v oboru oděvnictví - ostatní pracovníci příbuzní modelářům oděvů a střihačům

Společnost GARED s.r.o.

Místo pracoviště Družstevní 278, Solnice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog / technoložka vývojové dílny v oboru oděvnictví - ostatní pracovníci příbuzní modelářům oděvů a střihačům (Družstevní 278, Solnice)

Kontakt e-mailem na adresu
Požadavky:
- SŠ/VŠ
- praxe v oboru
- znalost střihové dokumentace
- znalost konstrukce střihů a jejich stupňování
- znalost oděvní technologie a textilních materiálů
- flexibilita, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- schopnost soustředění, komunikativnost, kultivovanost
- řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC (MS Office, uživatelská znalost internetu).
Náplň práce:
- vývoj a konstrukce nových výrobků
- zpracování technologických a pracovních postupů a kontrola jejich dodržování
- zpracování norem práce a materiálové dokumentace
- zavádění nových druhů výrobků do výroby
- zpracování podkladů pro šicí linku, příprava podkladů pro technické podmínky
- hospodárné třídění zakázek.
Nabízíme:
- plný úvazek a zázemí stabilního zaměstnavatele
- samostatná a flexibilní práce
- přátelský kolektiv, příjemné prostředí.

Informace o společnosti GARED s.r.o.

GARED s.r.o.
Družstevní 278
Solnice
51701
IČO: 28819446
aktualizováno před 8 měsíci