Technolog/-žka vstřikování plastů - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech,

Výroba a provoz / Technolog/-žka vstřikování plastů - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

Místo pracoviště MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog/-žka vstřikování plastů - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Chotěšov a Plzeň)

Náplň práce:
- spoluúčast u přejímek systémů a projektů u dodavatelů a jejich následný rozběh
- předávání odborných znalostí výrobnímu personálu
- spolupráce a technická podpora v rámci skupiny MD
- návrhy pro zlepšení stávajících systémů a optimalizaci výrobních procesů
- spolupráce s externím servisem, sdílení vědomostí a poznatků s ostatními členy týmu
- administrativní činnost, správa technické databáze oddělení vstřikování (např. katalogy chyb, nastavovací a údržbové plány)
Požadujeme:
- znalost cizího jazyka Aj/Nj (výhodou)
- proaktivní přístup, zaměření na výsledek, flexibilita, vysoká míra motivace a seberozvoje
Nabízíme:
- letní a zimní prémie,
- až 5 týdnů dovolené a zdravotní volno
- Cafeterie benefit program, odborná a jazyková školení
- příspěvek na soukromé penzijní připojištění
- možnost firemního stravování a dopravy, firemní mobilní síť a mnoho dalších
Prvotní kontakt zaměstnavatele:
- email:
- telefonicky: 377 198 857, 720 967 436

Informace o společnosti MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

MD ELEKTRONIK spol. s r.o.

IČO: 45352585
aktualizováno před asi rokem