Technolog/žka výroby elektro- výčepní zařízení - technici dispečeři strojírenské výroby, Planá

Výroba a provoz / Technolog/žka výroby elektro- výčepní zařízení - technici dispečeři strojírenské výroby

Společnost SINOP CB a.s.

Místo pracoviště Planá 95, Planá
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog/žka výroby elektro- výčepní zařízení - technici dispečeři strojírenské výroby (Planá 95, Planá)

Náplň práce: nákup elektromateriálu, rozpis svazků pro výrobu, návrhy svazků a zapojení.
Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, praxe v oboru nákupu a řízení výroby elektro vítána.
Nabízíme: smluvní mzda 40.000 Kč hrubého, dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, kafetérie, sleva na firemní výrobky, vyhrazené parkoviště pro zaměstnance, kolostav, možnost jazykových kurzů (AJ, NJ).
Kontakt: telefonicky (7 - 15 hod.) nebo e-mailem- životopis.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti SINOP CB a.s.

SINOP CB a.s.
Planá 95
Planá

IČO: 26028867
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Technolog/žka výroby elektro- výčepní zařízení - technici dispečeři strojírenské výroby

Planá 95 95
Planá