Technolog - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech, Zubří

Výroba a provoz / Technolog - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost Gumárny Zubří, akciová společnost

Místo pracoviště Hamerská 9, Zubří
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 500 - 25 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech (Hamerská 9, Zubří)

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, technický obor výhodou, znalost anglického nebo německého jazyka, znalost práce na PC (MS Office), znalost technologie výroby plastových nebo pryžových výrobků výhodou, komunikativnost, samostatnost a aktivní přístup k práci.
NÁPLŇ PRÁCE: zavádění nových výrobků do sériové výroby, zkoušení nových forem a materiálů, příprava vzorků a dokumentace pro schválení výrobků zákazníkem, příprava výrobní dokumentace, optimalizace procesů.
NABÍZÍME: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
PRVNÍ KONTAKT: zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek www.guzu.cz - záložka "Kariéra/Koho hledáme". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. 571 662 460 nebo na e-mailu
ov.25.10.21

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Gumárny Zubří, akciová společnost

Gumárny Zubří, akciová společnost
Hamerská 9
Zubří
75654
IČO: 12122
aktualizováno před více než 2 roky