Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery - operátoři telefonních panelů, České Budějovice

Administrativa / Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery - operátoři telefonních panelů

Společnost Loxone s.r.o.

Místo pracoviště U Staré trati 1775, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Telefonista/ka pro komunikaci s obchodními partnery - operátoři telefonních panelů (U Staré trati 1775, České Budějovice)

Prodávej elektrikářům příležitost století a měň jim byznys k nepoznání: Staň se členem sales týmu Loxone. S pomocí instalačních partnerů díky automatizace odstraňujeme zbytečné úkony, zbavujeme starostí a zjednodušujeme ovládání.
Požadujeme:
- zkušenosti s prodejem nebo péčí o zákazníka (catering, hotely, ...)
- vyjednávací dovednosti a schopnost vcítit se do zákazníka
- sebevědomí a týmového ducha
- nadšení a vytrvalost
Náplň práce:
- telefonická akvizice nových instalačních partnerů
- průběžná péče o stávající partnery
- dosahování konkrétních prodejních cílů
- správa dat prostřednictvím systému CRM
Nabízíme:
mzda od 28 000 Kč, plný úvazek na dobu neurčitou
- hodinové pauzy na oběd, vlastní kavárnu a bar
- firemní akce, zaměstnanecké slevy
- pracovní doba v pátek do 12 hodin
- možnost měnit lidem životy
Životopis a odpověď na otázku "Proč Loxone a proč právě ty?" pošli na

Informace o společnosti Loxone s.r.o.

Loxone s.r.o.
U Staré trati 1775
České Budějovice
37011
IČO: 28158776
aktualizováno před více než 3 roky