Telefonní operátor / operátorka - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Telefonní operátor / operátorka - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Společnost Comdata Czech a.s.

Místo pracoviště Gočárova třída 1754, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 - 27 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Telefonní operátor / operátorka - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (Gočárova třída 1754, Hradec Králové)

- Náplň práce: Pozice - telefonní operátor, aktivní kontaktování stávajících zákazníků produktu IQOS (jedná se o elektronické cigarety), zjišťování spokojenosti s užíváním, udržení zákazníků u značky, edukace uživatelů, jak zařízení využívat. Nejedná se o prodejní linku.
- Požadujeme: Nutná znalost PC plynule, čeština - nutná výborná úroveň, plynulá komunikace, hledáme na stejnou pozici i uchazeče se slovenštinou (mluvený projev), ŘP není potřeba, je nutné počítat i s prací na pobočce v Hradci Králové (není pouze home office). Preferujeme plný 8h úvazek denně, pracovní doba 3 typy směn: 8:00-16:30, 9:30-18:00, 10:30-19:00, PO-PÁ, Pracovní sobota 1x v měsíci (náhrada volna v pracovním týdnu)
- Nabízíme: Bonusy za plnění výsledků (průměr 5 000 Kč/měsíc), 14 dní řádné proškolení stravenky, 25 dní dovolená, firemní tarif neomezený + 10 GB za 89 Kč, Benefit karta, Multisport karta, home office v případě spokojenosti se zaměstnancem
- Kontaktujte nás e-mailem

Informace o společnosti Comdata Czech a.s.

Comdata Czech a.s.
Gočárova třída 1754
Hradec Králové
50002
IČO: 26418037
aktualizováno před více než 2 roky