Terapeut/terapeutka - adiktologové, Tábor

Zdravotnictví / Terapeut/terapeutka - adiktologové

Společnost ANA, z. ú.

Místo pracoviště Koželužská 140, Tábor
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 12 000 - 15 600 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Terapeut/terapeutka - adiktologové (Koželužská 140, Tábor)

Požadavky:
• VŠ vzdělání humanitního zaměření (psychologie, sociální práce, sociální pedagogika apod.),
• Hotový nebo alespoň započatý psychoterapeutický výcvik,
• Trestní bezúhonnost,
• Zkušenosti s vedením samostatného poradenství/terapie,
• Orientace v oblasti závislostního chování, motivace pro práci s cílovou skupinou,
• Vyjasněný postoj k psychoaktivním látkám a uživatelům psychoaktivních látek
Náplň práce:

Ambulantní léčba a doléčování v oblasti návykového chování (adiktologie)

Individuální terapeutická a poradenská činnost s klienty, s jejich rodinnými příslušníky a blízkými osobami

Rodinná terapie a poradenství

Sociální práce a casemanagement

Vedení dokumentace o práci s klientem
Další informace: Zájemci zašlou do 31.3.2024 strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: do předmětu prosím uveďte „Výběrové řízení “. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Podrobné informace o zařízení: www.anatabor.cz
Zaměstnanecké výhody4):
Nabízíme: •
Smlouvu na HPP na 0,4 úvazku s výhledem na plný úvazek

Mzdu podle vzdělání, délky praxe a platných mzdových tabulek
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam
Kontakt: e mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ANA, z. ú.

ANA, z. ú.
Koželužská 140
Tábor

IČO: 10665048
aktualizováno před 3 měsíci