Tesaři, Radkovice u Hrotovic

Stavebnictví / Tesaři

Společnost Zdeněk Filipský

Místo pracoviště Radkovice u Hrotovic 6, Radkovice u Hrotovic
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 33 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Tesaři (Radkovice u Hrotovic 6, Radkovice u Hrotovic)

Do našeho týmu hledáme kolegu na tesařské práce.

Co vás čeká
Výjezdy převážně po Jižní Moravě a výhradně po ČR, většina výjezdů je bez přespání (každý den doma)
Tesařské práce většinou na rodinných domech, rekonstrukce, stavby nových vazeb

Nabízíme
Práce pouze v pracovní dny
Práci ve stabilní rodinné firmě, která funguje již 30 let, nikdy jsme se nezpozdili s výplatou!

Požadujeme
Předchozí zkušenosti s tesařskými pracemi
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

Benefity:
Příplatek na stravování

Informace o společnosti Zdeněk Filipský

Zdeněk Filipský
Radkovice u Hrotovic 6
Radkovice u Hrotovic
67559
IČO: 12207195
aktualizováno před více než 2 roky