Tlumočníci z ukrajinštiny (zamk) (hpp, dpč) - překladatelé a tlumočníci, Třinec

Kultura a sport / Tlumočníci z ukrajinštiny (zamk) (hpp, dpč) - překladatelé a tlumočníci

Společnost Jobs people Czech s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště nám. Míru 551, Třinec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 800 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Ruština"} {:cs=>"Ukrajinština"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Tlumočníci z ukrajinštiny (zamk) (hpp, dpč) - překladatelé a tlumočníci (nám. Míru 551, Třinec)

B15 z:27/2/2020 (ZamK) (HPP, DPČ)
Náplň práce:
- tlumočení z ukrajinského jazyka do českého jazyka ve výrobním procesu zaměstnancům z Ukrajiny.
Pracovní doba:
- pružná, dle potřeb výroby.
Výhodou:
- znalost ukrajinského a ruského jazyka.
Požadujeme:
- časovou flexibilitu
- ŘP sk. B.
Nabízíme:
- firemní automobil, zajištěné ubytování.
Kontakt telefonicky.

Informace o společnosti Jobs people Czech s.r.o.

Jobs people Czech s.r.o.
nám. Míru 551
Třinec
73961
IČO: 8406103
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Tlumočníci z ukrajinštiny (zamk) (hpp, dpč) - překladatelé a tlumočníci

nám. Míru 551 551
Třinec