Traktorista mechanizátor m/ž - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Staňkov

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorista mechanizátor m/ž - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Místo pracoviště Americká 58, Staňkov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 800 - 27 260 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista mechanizátor m/ž - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Americká 58, Staňkov)

Náplň práce:
řízení, obsluha a seřizování traktorů, speciálních secích a sklizňových strojů při zajišťování odrůdových pokusů, řízení, obsluha a seřizování další mechanizace používané na stanici, zajištění provozu, údržby a oprav dopravních a mechanizačních prostředků
Požadavky:
o min. střední vzdělání s výučním listem
o řidičský průkaz sk. B a T

Plat podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů
a nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 7. platová třída.
Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání, příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání.
Telefonický kontakt - v pracovní dny od 8 do 14 hodin.

Informace o společnosti Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Americká 58
Staňkov
34561
IČO: 20338
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Traktorista mechanizátor m/ž - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Americká 58 58
Staňkov
IČO: 20338