Traktorista, opravář zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů, Staré Sedlo

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorista, opravář zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů

Společnost SUAS Agro s.r.o.

Místo pracoviště 0, Staré Sedlo
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista, opravář zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů ( 0, Staré Sedlo)

Vaněk Ondřej,
tel.: +420 603 546 369,

Náplň práce:
- Obsluha zemědělské techniky
- Polní práce dle zadaných úkolů
- Oprava a pravidelná údržba svěřené techniky

Očekáváme:
- Min. střední vzdělání zemědělského směru
- ŘP sk. B, T
- Ochotu pracovat i mimo pevně stanovenou pracovní dobu s ohledem na charakter zemědělské činnosti
- Samostatnost, pracovitost, odpovědnost

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Moderní strojní a traktorový park
- Prémie závislé na výkonu
- Firemní školení
- Mzdu včetně zákonných příplatků

Zaměstnanecké výhod:
- Zvýhodněné podnikové stravování, stravenky

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SUAS Agro s.r.o.

SUAS Agro s.r.o.
0
Staré Sedlo
35601
IČO: 29107393
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Traktorista, opravář zemědělských strojů - řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů