Traktorista - traktoristka, krmivář - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Trutnov

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorista - traktoristka, krmivář - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost FARMERS spol. s r. o.

Místo pracoviště Voletinská 252, Trutnov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista - traktoristka, krmivář - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Voletinská 252, Trutnov)

TRAKTORISTA- TRAKTORISTKA , KRMIVÁŘ
- mzda 30-35 tis. Kč
- příspěvek na stravování
- věrnostní odměňování
Nástup možný od ledna 2022
Požadujeme
- spolehlivost
- kladný vztah ke zvířatům
- péče o svěřené stroje
- řidičský průkaz skupiny T
- praxe v oboru výhodou
- střídání víkendových služeb
Popis pozice:
Míchání krmných komponent dle krmných dávek a následná vykládka dané sekci zvířat.

Výhodou jistě budou znalosti či zkušenosti ze zemědělské i jiné mechanizace, schopnost učit se novým věcem, svářečské zkoušky, profesní zkoušky, řidičský průkaz skupiny C či praxe v oboru.

Informace o společnosti FARMERS spol. s r. o.

FARMERS spol. s r. o.
Voletinská 252
Trutnov
54103
IČO: 15039307
aktualizováno před více než 2 roky