Traktorista - traktoristka / ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / mechanizátor - mechanizátorka - kvalifikovaní pracovníci v zemědělství, Svoboda nad Úpou

Zemědělství a lesnictví / Traktorista - traktoristka / ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / mechanizátor - mechanizátorka - kvalifikovaní pracovníci v zemědělství

Společnost NERZ, s.r.o.

Místo pracoviště Pod Světlou horou 49, Svoboda nad Úpou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista - traktoristka / ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / mechanizátor - mechanizátorka - kvalifikovaní pracovníci v zemědělství (Pod Světlou horou 49, Svoboda nad Úpou)

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B, T
- spolehlivost, pracovitost
Náplň práce:
- práce se zvířaty podmínkou
- letní měsíce - pastva, případně pomoc při sklizni pícnin
- zimní měsíce - krmení a ošetřování skotu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
Pracovní poměr na dobu určitou.
Mzda 120 Kč/hod. + 10%

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti NERZ, s.r.o.

NERZ, s.r.o.
Pod Světlou horou 49
Svoboda nad Úpou
54224
IČO: 46507078
aktualizováno před 19 dny

Odpověď na pracovní pozici Traktorista - traktoristka / ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / mechanizátor - mechanizátorka - kvalifikovaní pracovníci v zemědělství

Pod Světlou horou 49 49