Traktorové práce - traktoristé a obsluha zemědělských strojů, Žákava

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorové práce - traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Společnost ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Místo pracoviště Žákava 54, Žákava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorové práce - traktoristé a obsluha zemědělských strojů (Žákava 54, Žákava)

pracoviště středisko Žákava, kontakt po-pá 7:00 - 15:30 na tel. 725 209 485 nebo email
Pracovní náplň:
traktorem práce spojené s pěstováním, ošetřováním, sklizní a posklizňovými úpravami zemědělských plodin, běžná údržba a opravy strojů

Požadujeme:
vzdělání nerozhoduje, vyučen v zemědělském oboru výhodou, ŘP skup. T, časová flexibilita

Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, premie dle jednotlivých vykonaných činností, možnost závodního strvování, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, pravidelná školení odborných způsobilostí

Informace o společnosti ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.
Žákava 54
Žákava
33204
IČO: 25196049
aktualizováno před téměř 4 roky