Třídič/ka textilu (pouze pro ozp) - tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů, Nové Hrady

Výroba a provoz / Třídič/ka textilu (pouze pro ozp) - tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů

Společnost ARCA HELP s.r.o.

Místo pracoviště Nové Hrady 129, Nové Hrady
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 900 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Třídič/ka textilu (pouze pro ozp) - tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů (Nové Hrady 129, Nové Hrady)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- třídění barevného textilu a odstraňování papíru z textilních odstřižků a zbytků
- odstraňování nežádoucích částí a příměsí z textilního materiálu stříháním nebo řezáním
MZDA: 16 200 Kč + prémie
POŽADUJEME:
- barvocit
- pečlivost
- samostatnost
- ochota pracovat v kolektivu
PP plný 40 hodin/týden nebo zkrácený 30 hodin/týden
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně /po předchozí telefonické domluvě/

Informace o společnosti ARCA HELP s.r.o.

ARCA HELP s.r.o.
Nové Hrady 129
Nové Hrady
53945
IČO: 5333521
aktualizováno před 4 dny

Odpověď na pracovní pozici Třídič/ka textilu (pouze pro ozp) - tradiční zpracovatelé textilu, kůží a příbuzných materiálů

Nové Hrady 129 129
Nové Hrady