Třídič/třídička - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby), Prostějov

Doprava / Třídič/třídička - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Společnost GORAHAND, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Dolní 3139, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Třídič/třídička - pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) (Dolní 3139, Prostějov)

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Randula, tel. 608 712 952 (volat Po-Pá 6:00-14:30 hod.), životopisy zasílejte na e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Dolní 106 Prostějov.
Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: třídění a cenění second hand oděvů.
Nabízíme: odměny (až 5000 Kč), příspěvek na stravu.

Informace o společnosti GORAHAND, s.r.o.

GORAHAND, s.r.o.
Dolní 3139
Prostějov
79601
IČO: 4268334
aktualizováno před více než 2 roky