Truhlář/ka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Zákupy

Výroba a provoz / Truhlář/ka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost PALETY ZAVŘEL s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 288, Zákupy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhlář/ka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Nádražní 288, Zákupy)

Náplň práce:
- obsluha pily
- výroba produktů dle zakázky
- obluha zákazníků na dřevoprodeji
Požadujeme:
- znalost měrných jednotek výhodou
- obsluha VZV výhodou, ne však nutností
- samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost
Nabízíme:
- Zaměstnání ve stabilní firmě s přátelským kolektivem
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny od 7:00 do 14:30 hod.

Informace o společnosti PALETY ZAVŘEL s.r.o.

PALETY ZAVŘEL s.r.o.
Nádražní 288
Zákupy
47123
IČO: 6906842
aktualizováno před téměř 2 roky