Truhlář - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Stráž nad Nisou

Výroba a provoz / Truhlář - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost DIMATEX CS, spol. s r.o.

Místo pracoviště Stará 24, Stráž nad Nisou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhlář - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Stará 24, Stráž nad Nisou)

Společnost DIMATEX se zabývá recyklací textilu, výrobou čistících hadrů a výrobou městského mobiliáře.
Náplň práce: příprava výrobků z recyklovaného textilu Retextil - řezání profilů, sestavování městského mobiliáře (lavičky, kryty na kontejnerová stání, stoly, kryty na koše apod.).
Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, fyzickou zdatnost, ŘP sk. B, VZV.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00.
Pracovní poměr nejprve na rok, následně na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: zázemí firmy s tradicí od roku 1991. Stabilní zaměstnání. Nástupní mzda 25.000 Kč hrubého + osobní ohodnocení po zkušební době.
Benefity - stravenky, dovolená navíc.
Hlásit se e-mailem.

Informace o společnosti DIMATEX CS, spol. s r.o.

DIMATEX CS, spol. s r.o.
Stará 24
Stráž nad Nisou
46001
IČO: 43224245
aktualizováno před 6 měsíci