Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Třebechovice pod Orebem

Výroba a provoz / Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost Truhlářství PRECIZ s.r.o.

Místo pracoviště Nepasice 123, Třebechovice pod Orebem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Nepasice 123, Třebechovice pod Orebem)

TRUHLÁŘ / TRUHLÁŘKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned; pracovní doba 6:00 - 14:45
- Požadujeme: ŘP sk. B
- Náplň práce: práce na strojích
- Nabízíme: Sodexo passkart
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky (6 - 18 hodin) či e-mailem, kontaktní osoba: Hrubeš Zdeněk, tel.: 604 853 262, e-mail:

Informace o společnosti Truhlářství PRECIZ s.r.o.

Truhlářství PRECIZ s.r.o.
Nepasice 123
Třebechovice pod Orebem
50346
IČO: 3654311
aktualizováno před téměř 3 roky