Tryskač/ka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Louny

Výroba a provoz / Tryskač/ka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost Wagon Lostr a.s.

Místo pracoviště Husova 402, Louny
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Tryskač/ka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Husova 402, Louny)

místo výkonu práce: Husova 402 Louny
Co budete dělat
Tryskání nákladních vagonů, tryskání surových materiálů (železo)
Příprava pro lakování a k dalšímu zpracování vagonů (svařování, lakování)
Vhodné pro absolventy v příbuzných oborech
Práce v prašném prostředí, ve výškách
" Manipulace s břemeny a jeřábem
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
Praxi v oboru tryskač/lakýrník alespoň 0,5 roku
Ochotu pracovat
Fyzická zdatnost
Dobrý zdravotní stav
Výhodou bude, pokud budete umět
Vyučení v oboru lakýrník výhodou
odborná praxe v oboru vítána
jeřábnický, vazačský průkaz
Co vám můžeme nabídnout
platové ohodnocení dle praxe a zkušeností,
závodní stravování,
zaměstnání v kmenovém stavu,
práci ve stabilní společnosti,
práce na HPP
nástup ihned nebo po domluvě
práce na HPP ,
kontakt:

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Wagon Lostr a.s.

Wagon Lostr a.s.
Husova 402
Louny
44001
IČO: 9730303
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Tryskač/ka - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů