Tryskač - obsluha tryskacího zařízení - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Svitávka

Výroba a provoz / Tryskač - obsluha tryskacího zařízení - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost M D Let s.r.o.

Místo pracoviště Školní 518, Svitávka
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Tryskač - obsluha tryskacího zařízení - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Školní 518, Svitávka)

Popis pozice:
Obsluha tryskací kabiny, manipulační práce.

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici výhodou
- manuální zručnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
- zaučení na pozici
- 5 týdnů dovolené (po splnění podmínek)
- dotované závodní stravování ve firemní jídelně
- zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce

Nástup: od 3.6.2024, nebo dříve dle dohody

Informace o společnosti M D Let s.r.o.

M D Let s.r.o.
Školní 518
Svitávka
67932
IČO: 25582941
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Tryskač - obsluha tryskacího zařízení - obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Školní 518 518
Svitávka