Tým-lídr - strojírenští kovodělníci, Hustopeče

Výroba a provoz / Tým-lídr - strojírenští kovodělníci

Společnost NORMA Czech, s.r.o.

Místo pracoviště Havlíčkova 1375, Hustopeče
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Tým-lídr - strojírenští kovodělníci (Havlíčkova 1375, Hustopeče)

5.10.2021/ KONTAKT: e-mailem nebo telefonicky od 9 do 16 hod. Martin Klimeš, tel: 519 440 344, 603 393 963 , email:
NÁPLŇ PRÁCE: pravidelná kontrola výkonu výrobní buňky a dodržování akčních plánů, organizace práce a rotace zaměstnanců s ohledem na ergonomii, provádění vrstvených procesních auditů a 5S auditů, kontrola používání měřidel a kalibrů dle kontrolního plánu, sledování výkonu zaměstnanců, zadávání úkolů směřujících k odstranění neshody. Pouze noční směny.
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, práce na PC na základní úrovni, dobrá orientace v technických výkresech, dobrá zručnost při používání základních měřitel, schopnost vedení lidí.
NABÍZÍME: Náborový příspěvky u vybraných pozic až 35.000 Kč,13. plat,docházkový bonus 1 300 Kč měsíčně,5 týdnů dovolené, příspěvek na výborné stravování přímo u nás- oběd pouze za 28 Kč nebo 33 Kč a je skvělý, příspěvek na sport a kulturu 1 500 Kč ročně, očkování proti chřipce, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, firemní akce, vánoční dárky, příspěvek na penzijní připojištění 3% z hrubé mzdy, odměny za doporučení zaměstnance, narozeninové obědy, poukázky na praní, měsíční odměny, nadstandardně placené přesčasy a víkendy, iontové nápoje a zmrzlinové dny v létě, vánoční dárky, ovocné dny, kávové dny

Informace o společnosti NORMA Czech, s.r.o.

NORMA Czech, s.r.o.
Havlíčkova 1375
Hustopeče
69301
IČO: 27742865
aktualizováno před více než 2 roky