Účetní/administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví, Karlovy Vary

Zdravotnictví, Administrativa / Účetní/administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Společnost Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.

Místo pracoviště Bezručova 1098, Karlovy Vary
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní/administrativní pracovník - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví (Bezručova 1098, Karlovy Vary)

Kontakt: Sluková Eva, e-mail:
Náplň práce:
o vedení a zpracování účetnictví
o účtování / práce v systému Money S4
o příprava přiznání k DPH, silniční daně, daňových přiznání
o příprava účetních závěrek
o zpracování mezd pro vedená střediska
o spolupráce a komunikace s auditory, daňovými poradci
o komunikace se zdravotními pojišťovnami
o správa smluv a související administrativa
o vedení korespondence, asistence výkonného managementu
Nabízíme:
o různorodou a zajímavou práci u stabilní společnosti ve zdravotnictví
o smlouvu na hlavní pracovní poměr
o k základní mzdě prémiové příplatky
o stravenky
o služební mobil
o 25 dní dovolené ročně
o přátelský kolektiv
o školení a vzdělávání
o firemní akce
o variabilní pracovní dobu, možnost práce na zkrácený úvazek
Očekáváme od Vás:
o předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
o stejně jako předchozí zkušenost s účtováním v systému Money
o znalost podvojného účetnictví, praxe min 1 rok
o orientace v daňové problematice
o uživatelská znalost MS Office, zejména Excel
o samostatnost,
o zodpovědnost,
o pečlivost a smysl pro detail,
o komunikativnost a příjemné vystupování
o schopnost pracovat i ve shonu nebo v časovém presu (uzávěrky, audity…),
o zájem o různorodou práci
25 dní dovolené, stravenkový paušál

Informace o společnosti Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.

Lab In - Institut laboratorní medicíny, s.r.o.
Bezručova 1098
Karlovy Vary
36001
IČO: 25230271
aktualizováno před více než 2 roky