Účetní - fakturant/ka - konakt: telefonicky, e-mailem. - účetní všeobecní, Vráž

Finance, Administrativa / Účetní - fakturant/ka - konakt: telefonicky, e-mailem. - účetní všeobecní

Společnost OSHITANI Czech s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 334, Vráž
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 17 000 - 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - fakturant/ka - konakt: telefonicky, e-mailem. - účetní všeobecní (Nádražní 334, Vráž)

Náplň práce: vystavování a odesílání faktur odběratelům, vedesní evidence došlých a vydaných faktur, spolupráce s externím dodavatelem účtnictví. Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání, znalost práce na PC (e-mailová komunikace, Excel, Word), základní znalost AJ, pečlivost, zodpovědnost, čistý RT. Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, příplatky a bonusy ("13. plat"), proplácení nebo čerpání přesčasů, 5 týdnů dovolené, stravenky, zaškolení na pracovišti, přáci v příjemném pracovním prostředí. Nástup možný ihned, nebo dohodou.
Kontakt: telefonicky -, e-mailem.

Informace o společnosti OSHITANI Czech s.r.o.

OSHITANI Czech s.r.o.
Nádražní 334
Vráž
26711
IČO: 27573265
aktualizováno před asi 3 roky