*účetní - nové město na moravě - odborní účetní mzdoví, Nové Město na Moravě

Finance, Administrativa / *účetní - nové město na moravě - odborní účetní mzdoví

Společnost Portimo, o.p.s.

Místo pracoviště Drobného 301, Nové Město na Moravě
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *účetní - nové město na moravě - odborní účetní mzdoví (Drobného 301, Nové Město na Moravě)

Náplň práce:
" zpracování došlých faktur,
" vystavování odběratelských faktur,
" vedení pokladny,
" likvidace cestovních příkazů,
" zpracování objednávek, správa smluv,
" evidence majetku, včetně inventarizace majetku a závazků,
" vedení podatelny a pošty,
" archivace a skartace.
Co očekáváme:
" SŠ vzdělání ekonomického směru,
" znalost účetní a daňové problematiky,
" dobrou znalost práce na PC (zejména Microsoft Office),
" pečlivost, přesnost, spolehlivost, analytické schopnosti,
" samostatnost a současně schopnost spolupracovat v týmu,
" ochotu učit se novým věcem,
" praxe v účetnictví neziskového sektoru výhodou.
Co nabízíme:
" samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici na plný úvazek,
" zázemí respektované nestátní neziskové organizace,
" adekvátní mzdové ohodnocení (24 000 - 35 000 Kč/měsíc),
" vzdělávání v oboru,
" 5 týdnů dovolené, sick days, pružná pracovní doba,
" pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení,
" nástup od 1.9.2023 nebo dle dohody.
Pokud Vás pracovní pozice účetní zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, do 25.8.2023 Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na email Vybraní kandidáti budou následně na základě vyhodnocení zaslaných materiálů pozváni k ústnímu pohovoru.
Kontaktní osoba pro více informací: Ing. Helena Kamenská, tel. 739 618 046, email:

Informace o společnosti Portimo, o.p.s.

Portimo, o.p.s.
Drobného 301
Nové Město na Moravě
59231
IČO: 45659028
aktualizováno před 8 měsíci