Účetní - odborní účetní všeobecní, Otrokovice

Finance, Administrativa / Účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost Galvena, s.r.o.

Místo pracoviště Letiště 1876, Otrokovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - odborní účetní všeobecní (Letiště 1876, Otrokovice)

Nástup od 2. 5. 2022 nebo dohodou. Místo výkonu práce: Letiště 1876, Otrokovice.

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola prvotních provozních dokladů k fakturaci, vystavování a účtování faktur
- vedení a účtování pokladny, příjem plateb v hotovosti
- příprava podkladů v oblasti DPH, silniční daně a daně z příjmů
- příprava podkladů pro sestavování účetních uzávěrek
- archivace účetních dokladů, inventarizace majetku, nákup kancelářských potřeb

POŽADUJEME:
- min. SŠ vzdělání, praxe v oboru
- organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost a komunikativnost
- aktivní znalost práce na PC

NABÍZÍME:
- práci na plný úvazek
- odpovídající mzdové ohodnocení v závislosti na zkušenostech a praxi
- motivační a mimořádné odměny, příspěvek na stravování a penzijní spoření

Informace o společnosti Galvena, s.r.o.

Galvena, s.r.o.
Letiště 1876
Otrokovice
76502
IČO: 28317645
aktualizováno před téměř 2 roky