Účetní - odborní účetní všeobecní, Český Krumlov

Finance, Administrativa / Účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost Lesy města Český Krumlov, spol. s r. o.

Místo pracoviště Domoradice 1, Český Krumlov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - odborní účetní všeobecní (Domoradice 1, Český Krumlov)

Náplň práce:
- vytváření vydaných faktur
- účtování přijatých a vydaných faktur, pokladních dokladů, bankovních výpisů, cestovních příkazů a majetku
- zpracování daňových dokladů
- vytváření cestovních příkazů
- příprava bankovních příkazů a provádění plateb
- vedení pokladny
- účtování dokladů v hlavní knize
- příprava a provádění inventur
- vedení účetnictví včetně zpracování mezd
- zpracování přiznání DPH, KH, SH a Intrastatu
- zpracování účetních uzávěrek
- komunikace s daňovým poradcem
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- praxe v oblasti účetnictví
- uživatelskou praktickou znalost práce na PC
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost práce v malém týmu
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity - mobilní telefon, příspěvek na stravování, důchodové připojištění

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis nejpozději do 27. 3. 2023 do 12,00 hodin na adresu: Lesy města Český Krumlov s.r.o., Domoradice 1, Český Krumlov 381 01 nebo na e-mailovou adresu: .
Nabízíme:

Informace o společnosti Lesy města Český Krumlov, spol. s r. o.

Lesy města Český Krumlov, spol. s r. o.
Domoradice 1
Český Krumlov
38101
IČO: 60826355
aktualizováno před asi rokem