Účetní - personální - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky, Pardubice

Finance, Administrativa / Účetní - personální - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Společnost OPHTHA TRADE, s.r.o.

Místo pracoviště Smilova 315, Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 000 - 22 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - personální - odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky (Smilova 315, Pardubice)

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- spolupráce na přípravě pracovně-právních dokumentů, souvisejících se vznikem, změnami a ukončením pracovních poměrů, správa personálních dat v personálním programu, odesílání přihlášek a odhlášek zaměstnanců na příslušné úřady (zdravotní pojišťovna, správa sociálního zabezpečení), úzká spolupráce se mzdovou účetní, spolupráce při zpracování účetnictví rozsahem malé firmy, zveřejňování pracovních inzerátů, další administrativní činnosti
Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru, pečlivost, spolehlivost, pracovitost, loajalitu
Pozice vhodná i pro absolventy.
Nabízíme:
- zázemí kvalitní značky, přátelský tým, příjemné pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu, firemní benefity.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (07:00 - 15:30).

Informace o společnosti OPHTHA TRADE, s.r.o.

OPHTHA TRADE, s.r.o.
Smilova 315
Pardubice

IČO: 27522806
aktualizováno před 4 měsíci