Účetní - účetní všeobecní, Valašské Meziříčí

Finance, Administrativa / Účetní - účetní všeobecní

Společnost LIPOELASTIC a.s.

Místo pracoviště Vrbenská 887, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 33 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - účetní všeobecní (Vrbenská 887, Valašské Meziříčí)

POŽADUJEME:znalost podvojného účetnictví a daňových předpisů v praxi, SŠ/VŠ vzdělání,
nutná znalost MS Office, časová flexibilita, aktivní a komunikativní přístup, zodpovědnost.
praxi v oboru min. 3 roky. Nástup do 1.10.2021.
NÁPLŇ PRÁCE: kompletní zpracování podvojného účetnictví - navádění dodavatelských faktur, podklady ke kontrolnímu hlášení, zpracování DPH, výkazy, atd.
NABÍZÍME: příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity (stravenky, týden dovolené navíc, penzijní pojištění, jazykové kurzy).
PRVNÍ KONTAKT: životopis na e-mail
ov. 11.8.

Informace o společnosti LIPOELASTIC a.s.

LIPOELASTIC a.s.
Vrbenská 887
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26730804
aktualizováno před více než 2 roky