Účetní - účetní všeobecní, Brno

Finance, Administrativa / Účetní - účetní všeobecní

Společnost Národní památkový ústav

Místo pracoviště Palackého třída 262, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 21 260 - 31 240 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - účetní všeobecní (Palackého třída 262, Brno)

Výběrové řízení na pozici účetní

Popis pracovní pozice: vedení ucelených úseků účetnictví (středisek), a to zejména vedení účetních knih, účtování o majetku, závazcích a pohledávkách, nákladech a výnosech, příprava příkazů k platbám do banky, zajišťování související agendy a spolupráce na sestavování účetní závěrky. Předmětem činnosti není mzdová a personální agenda.

Požadujeme:
" SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření;
" znalost účetnictví a související daňové legislativy;
" uživatelskou znalost práce na PC (MS Office);
" samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost;
" komunikativnost, schopnost týmové práce;
" trestní bezúhonnost (před nástupem se dokládá výpisem z rejstříku trestů).

Výhodou je:
" řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
" platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění pozdějších předpisů, 10. platová třída, nástupní plat dle praxe od 21 260,- Kč do 31 240,- Kč;
" pracovní na dobu určitou 1 roku (3 měsíční zkušební doba) s následným prodloužením na dobu neurčitou;
" práci ve sféře hradů a zámků;
" 5 týdnů dovolené;
" příspěvek na stravování;
" volný vstup do památkových objektů ve správě NPÚ.

Předpokládaný nástup: od 1. 4. 2022

Pracoviště: Brno - Královo Pole, Palackého třída 34

Strukturovaný profesní životopis včetně kontaktů s krátkým motivačním dopisem zašlete v termínu do 23. 1. 2022 na e-mail

Informace o společnosti Národní památkový ústav

Národní památkový ústav
Palackého třída 262
Brno
61200
IČO: 75032333
aktualizováno před více než 2 roky