Účetní - účetní všeobecní, Třebíč

Finance, Administrativa / Účetní - účetní všeobecní

Společnost STRONG HAND EUROPE s.r.o.

Místo pracoviště Tomáše Bati 1075, Třebíč
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - účetní všeobecní (Tomáše Bati 1075, Třebíč)

Náplň práce:
" Všeobecné účetnictví

Očekáváme:
" Vzdělání v oboru ekonomika/účetnictví (nebo praxe)
" Znalost účetní a daňové legislativy výhodou
" Znalost angličtiny písmem (není podmínkou)
" Spolehlivost, pečlivost, loajalita
" Počítačová gramotnost (MS Office - zejména Excel)

Nabízíme:
" Práci na HPP v rozvíjející se česko-americké společnosti
" Pracovní doba v jednosměnném provozu (možnost zkráceného úvazku)
" Práce v mladém kolektivu
" Podporu zkušených kolegů
" Příspěvek na stravování
" Nástupní plat 22-27 tis. Kč (podle zkušeností a praxe)

Svoje životopisy zasílejte na

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti STRONG HAND EUROPE s.r.o.

STRONG HAND EUROPE s.r.o.
Tomáše Bati 1075
Třebíč
67401
IČO: 1933965
aktualizováno před téměř 2 roky