Účetní - účetní všeobecní, České Budějovice

Finance, Administrativa / Účetní - účetní všeobecní

Společnost Eurobillboard Group s.r.o.

Místo pracoviště České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - účetní všeobecní (České Budějovice)

Náplň práce: kompletní zpracování a vedení účetnictví, DP, DPH, zpracovávání podkladů pro mzdy, práce s účetním programem Pohoda, práce s datovými schránkami, komunikace se státními institucemi (FÚ, OSSZ, ZP).
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Měsíční mzda: základ 30 000 Kč čistého + odměny- upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání.
Vzdělání: středoškolské s maturitou.
Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Word a Excel, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Kontaktní osoba: Hana Babková, e-mail:

Informace o společnosti Eurobillboard Group s.r.o.

Eurobillboard Group s.r.o.

České Budějovice

IČO: 9608249
www.fischer-holding.cz
aktualizováno před více než rokem