Účetní - úředníci v oblasti účetnictví, Litoměřice

Finance, Administrativa / Účetní - úředníci v oblasti účetnictví

Společnost OKO 69, s.r.o.

Místo pracoviště Březinova cesta 192, Litoměřice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - úředníci v oblasti účetnictví (Březinova cesta 192, Litoměřice)

náplň práce:
- práce na PC - základní znalost programů Excel, Word - vytváření tabulek, znalost mzdového programu Helios výhodou
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- spolehlivost a flexibilitu
- vhodné i pro OZP, OZZ
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování
- zázemí stabilní firmy
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky Po - Pá 8 - 14 hodin

Informace o společnosti OKO 69, s.r.o.

OKO 69, s.r.o.
Březinova cesta 192
Litoměřice
41201
IČO: 25032909
aktualizováno před 23 dny

Odpověď na pracovní pozici Účetní - úředníci v oblasti účetnictví

Březinova cesta 192 192
Litoměřice