Účetní všeobecní, Český Těšín

Finance, Administrativa / Účetní všeobecní

Společnost VotreVision s.r.o.

Místo pracoviště Studentská 647, Český Těšín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní všeobecní (Studentská 647, Český Těšín)

Jsem malá účetní kancelář, která externě zpracovává účetnictví a daňovou evidenci pro menší klienty
Hledám kolegyni/kolegu na pozici účetní.
Pracovní náplň
Zpracování účetnictví a daňové evidence.
Příprava přiznání k DPH.
Příprava účetních výkazů.

Co očekávám:
Min. středoškolské vzdělání ekonomického směru.
Praxi na obdobné pozici.
Orientace v daňové a účetní problematice; znalost legislativy.
Pečlivost, samostatnost.
Chuť zkoušet věci dělat jinak.
Výhodou bude znalost ekonomického programu Pohoda.

Co nabízím:
Nástupní plat dle znalostí a zkušeností od 25.000 Kč
Smlouvu na dobu neurčitou.
Práci v klidné kanceláři v Českém Těšíně.
Flexibilní začátek/konec pracovní doby.
Práci s moderními technologiemi.
Školení.
Stravenkový paušál.
Příspěvek na dovolenou.

Na životopisy se těším na emailu:

Informace o společnosti VotreVision s.r.o.

VotreVision s.r.o.
Studentská 647
Český Těšín
73701
IČO: 6037011
aktualizováno před asi 2 roky