Účetní všeobecní, Loučka

Finance, Administrativa / Účetní všeobecní

Společnost DGS plast s.r.o.

Místo pracoviště Loučka 137, Loučka
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 28 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní všeobecní (Loučka 137, Loučka)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

DGS plast s.r.o., Loučka 137, 763 25 Újezd
hledá VŠEOBECNOU ÚČETNÍ pro své společnosti

PRACOVNÍ NÁPLŇ

o kontrola a zpracování účetních dokladů
o účetní administrativa a vedení doplňkových evidencí
o kontrola a účtování bankovních operací
o příprava podkladů pro účetní závěrky, spolupráce s auditory
o příprava podkladů pro pravidelný reporting, rozborová činnost
o kontrola účetních operací z hlediska Zákona o účetnictví a souvisejících daňových zákonů
o další činnosti vyplývající z činnosti finančního úseku
POŽADUJEME:

o SŠ - VŠ vzdělání se zaměřením na finance a účetnictví
o minimální praxe 2 roky v oboru účetnictví
o komplexní znalost účetnictví a daňové problematiky
o znalost podvojného účetnictví včetně zpracování účetní závěrky společnosti
o pečlivost, důslednost, komunikativnost
o zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
o tvořivý přístup k řešení pracovních úkolů

Výhodou je zkušenost s účtováním zemědělské výroby. Ovšem není podmínkou.

NABÍZÍME:
o zaměstnání v prosperující společnosti s významným postavením na trhu
o možnost profesního rozvoje
o odpovídající platové ohodnocení
o širokou oblast benefitů
Místo výkonu práce: Loučka u Valašských Klobouk

Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování a Firemní akce

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:30

Informace o společnosti DGS plast s.r.o.

DGS plast s.r.o.
Loučka 137
Loučka
76325
IČO: 25530283
aktualizováno před asi rokem