Učitel/ka francouzského jazyka - učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách, Česká Lípa

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka francouzského jazyka - učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Společnost Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Místo pracoviště náměstí Osvobození 422, Česká Lípa
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 780 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka francouzského jazyka - učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách (náměstí Osvobození 422, Česká Lípa)

Popis pozice: od uchazeče požadujeme splnění podmínek stanovených zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění
Životopis zasílat e-mailem.

Informace o společnosti Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace

Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození 422, příspěvková organizace
náměstí Osvobození 422
Česká Lípa
47001
IČO: 49864637
aktualizováno před 10 měsíci