Učitel/ka mateřské školy - učitelé v oblasti předškolní výchovy, Jihlava

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka mateřské školy - učitelé v oblasti předškolní výchovy

Společnost Meruzalka-Montessori mateřská škola a základní škola v Jihlavě, o.p.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Havlíčkova 5628, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 24 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka mateřské školy - učitelé v oblasti předškolní výchovy (Havlíčkova 5628, Jihlava)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce s dětmi předškolního věku
- schopnost systematické výchovně vzdělávací práce
POŽADAVKY:
- odborná kvalifikace a předpoklady pro práci učitelky MŠ (v souladu s §3 a §6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ve znění pozdějších předpisů.)
- kladný vztah k dětem, respektování jejich individuality
- uvědomění důležitosti předškolního vzdělávání pro další vývoj osobnosti
- práce v týmu
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, ochotu učit se novým věcem
- pozitivní přístup, chuť něco vytvořit a budovat
- vlídnou a přátelskou komunikaci s druhými a zároveň prosazení se
- přirozené, otevřené a férové jednání
- schopnost se rychle učit, adaptovat se a být otevřený novému
- AJ na komunikativní úrovni výhodou
NABÍZÍME:
- práci v příjemném prostředí a kolektivu v rozvíjející se organizaci
- možnost zkráceného úvazku

První kontakt e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Meruzalka-Montessori mateřská škola a základní škola v Jihlavě, o.p.s.

Meruzalka-Montessori mateřská škola a základní škola v Jihlavě, o.p.s.
Havlíčkova 5628
Jihlava
58601
IČO: 29354391
aktualizováno před téměř 2 roky