Učitel/ka teoretického vyučování – tělesná výchova - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami), Kroměříž

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka teoretického vyučování – tělesná výchova - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Společnost Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Místo pracoviště Na Lindovce 1463, Kroměříž
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 780 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka teoretického vyučování – tělesná výchova - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) (Na Lindovce 1463, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: učitel/ka teoretického vyučování – tělesná výchova
- Požadavky: VŠ vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu, dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost
- Nabízíme: úvazek 1,0, platová třída 12, zaměstnanecké benefity (závodní stravování, poukázky na sport a kulturu, příspěvek na penzijní připojištění, účast na akcích školy)

- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00-14:00 hod., paní Mgr. Hašová, tel: 573 504 501), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:
Uchazeč/ka nám reakcí na uvedenou pozici uděluje písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, dále v souladu s nařízením EU 2016/679 a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Střední škola hotelová a služeb Kroměříž

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Na Lindovce 1463
Kroměříž
76701
IČO: 47934832
www.hskm.cz
aktualizováno před 10 měsíci