Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy, Plzeň

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy

Společnost DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.

Místo pracoviště Černická 617, Plzeň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy (Černická 617, Plzeň)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici učitele/lky do dětské skupiny
Nabízíme:
" HPP s nástupní mzdou minimálně od 22 000,- (dle praxe a vzdělání)
" garantované zapracování,
" intervizní a metodickou podporu,
" průběžné vzdělávání s důrazem na osobní rozvoj

Úvazek:
Pracovní poměr vhodný pro zkrácený pracovní úvazek, popř. 1,00 (40 hodin týdně)

Požadavky:

Osobnostní předpoklady pro práci s dětmi, předepsané pedagogické vzdělání podle zákona č. 247/2014 Sb., v platném znění
Vítáme: pracovní zkušenosti na obdobné pozici, popř. kurz Montessori pedagogiky nebo zkušenost s pedagogikou M. Montessori nebo vzděláním speciálně pedagogickým
Náplň práce: zajišťování komplexní výchovně - vzdělávací činnosti podle Plánu výchovy a péče, vedení pedagogické dokumentace, tvůrčí činnosti, spolupráce s rodiči, spolupráce s vedením apod.

Přihlášky:

Obsah přihlášky: Strukturovaný životopis, motivační dopis zasílejte prosím e-mailem:

Průběh přijímacího řízení:

Zaslání životopisu + motivačního dopisu, portfolium vzdělávání a zájmů, termín zaslání: do 28. 8. 2021

Termín nástupu:
1. 9. 2021 nebo dle dohody

Kontakt:
Romana Svobodová, ředitelka organizace,
Tel: 377 331 956, 602 278 866
Další informace o Domus - Centrum pro rodinu: www.domus-cpr.cz

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení v jakékoliv fázi ukončit.
Osobní údaje poskytnuté zájemcem o zaměstnání budou uchovávány po dobu výběrového řízení, k tomuto zájemce poskytnutím svého životopisu a dalších osobních údajů poskytuje svůj souhlas.

Informace o společnosti DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.

DOMUS - Centrum pro rodinu, z.s.
Černická 617
Plzeň
30100
IČO: 22842250
aktualizováno před více než 2 roky