Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy, Liberec

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy

Společnost Dětská srdíčka, z. s.

Místo pracoviště Mařanova 334, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 10 000 - 11 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka v dětské skupině - učitelé v oblasti předškolní výchovy (Mařanova 334, Liberec)

Náplň práce:
- Péče o děti, výchova a výuka dětí, tvorba programu ve školce s kapacitou 12 dětí.
- Věk dětí od 2 do 6-ti let.
- Evidování docházky.
- Výdej jídla a úklid prostor.
- Spolupráce v kolektivu.
Požadavky:
- Pedagogické vzdělání nebo rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, lze i vzdělání zdravotní sestra, učitel ZŠ pro 1 st, učitel MŠ, případně jiné vzdělání akceptovatelné dle zákona o dětských skupinách.
- Předchozí praxe, zkušenosti i s nejmenšími dětmi.
- Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti.
- Respektující a rozvíjející přístup, zaměření na praktické činnosti a přírodu.
- Hra na hudební nástroj nebo jiné dovednosti výhodou.
Nabízíme:
- Odpovídající finanční ohodnocení.
- Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu.
- Nástup duben 2022
- 20 hodin týdně, dle domluvy
- Směny
Místo pracoviště: Liberec
Měsíční mzda: 10.000,- - 11.000, - Kč
Pracovní smlouva
Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na

Informace o společnosti Dětská srdíčka, z. s.

Dětská srdíčka, z. s.
Mařanova 334
Liberec
46312
IČO: 5508584
aktualizováno před asi 2 roky