Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami), Kostelec nad Orlicí

Výchova a vzdělávání / Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Společnost Střední škola zemědělská a ekologická a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Místo pracoviště Komenského 873, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 780 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) (Komenského 873, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadujeme:
- vzdělání v souladu se zákonem o pedagogických pracovnících.
Náplň práce:
- učitel/ka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a technická dokumentace se zaměřením na chladící a klimatizační techniku
- 21 hodin přímé pedagogické činnosti.
Nabízíme:
- v případě vzájemné shody možná smlouva na dobu neurčitou
- zvýhodněné tarify mobilního operátora, příspěvky na rekreaci, příspěvky na dětské pobyty
- příspěvky na vstupenky na vybrané kulturní akce a další benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Střední škola zemědělská a ekologická a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí

Střední škola zemědělská a ekologická a Střední odborné učiliště chladicí a klimatizační techniky, Kostelec nad Orlicí
Komenského 873
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 60884690
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Učitel / učitelka odborných předmětů elektrické stroje a přístroje a chlazení - učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)