Učitel - učitelka pro i.stupeň zš - učitelé na 1. stupni základních škol, Pec pod Sněžkou

Výchova a vzdělávání / Učitel - učitelka pro i.stupeň zš - učitelé na 1. stupni základních škol

Společnost Základní škola a mateřská škola, Pec pod Sněžkou, okres Trutnov

Místo pracoviště Pec pod Sněžkou 144, Pec pod Sněžkou
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 31 560 Kč
Požadované vzdělání Učitelství pro základní školy

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel - učitelka pro i.stupeň zš - učitelé na 1. stupni základních škol (Pec pod Sněžkou 144, Pec pod Sněžkou)

Náplň práce: Výchova a vzdělávání žáků 1. stupně ZŠ,
speciální pedagogika výhodou
Typ pracovně právního vztahu: pracovní poměr
Nástup: 26. 8. 2024, PP na dobu určitou s možností PP na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, 100% (případně nižší dle dohody)
Nástupní plat: od 31 560Kč (úprava dle praxe)
Požadavky:
- vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících
- kladný vztah k žákům, flexibilita, organizační a fyzická zdatnost, kreativita, sociální dovednosti, psychická odolnost, pracovitost, zodpovědnost, spolehlivost, loajálnost k zaměstnavateli.
Platové ohodnocení: dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Zájemci o zaměstnání se mohou hlásit ředitelce školy na tel. 739 439 299.
Základní škola a Mateřská škola, Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou 144, 542 21 Pec pod Sněžkou
Mgr. Lenka Zmatlíková, ředitelka školy
Tel.: +420 739 439 299
Další informace, podmínky a ujednání budou řešeny při osobním pohovoru s vedením školy v předem dohodnutém termínu.

Informace o společnosti Základní škola a mateřská škola, Pec pod Sněžkou, okres Trutnov

Základní škola a mateřská škola, Pec pod Sněžkou, okres Trutnov
Pec pod Sněžkou 144
Pec pod Sněžkou
54221
IČO: 70983976
aktualizováno před 3 měsíci