Účtující číšník/servírka pro restauraci stodola, možnost ubytování - číšníci a servírky, Lipno nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch / Účtující číšník/servírka pro restauraci stodola, možnost ubytování - číšníci a servírky

Společnost HOREKA LIPNO s.r.o.

Místo pracoviště Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 33 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účtující číšník/servírka pro restauraci stodola, možnost ubytování - číšníci a servírky (Lipno nad Vltavou 307, Lipno nad Vltavou)

Unikátní koncept STODOLA přímo v centru Lipna nad Vltavou hledá Vrchního/Účtujícího číšníka
Restaurace STODOLA je součástí nově vzniklého hotelového projektu ELEMENT se 100 pokoji a velkým kongresovým centrem pro 500 osob.

Hledáme skutečnou a zodpovědnou osobnost, pro kterou řemeslo v pohostinství pořád něco znamená.
Restaurace Stodola funguje na moderním zařízení ORDERMAN, které zefektivňuje a ulehčuje práci vrchním číšníkům.
Náplň práce:
o Obsluha hostů v nové poctivé jihočeské restauraci s moderními kulisami
o Spolupráce s vedoucím restaurace
Požadujeme:
o zkušenost z restaurace nebo hotelu
o Schopnost zvládnout velký gastronomický provoz s 450 místy k sezení
o Chuť být stále v provozu, inovovat a předávat zkušenosti

Nabízíme:
o Finanční ohodnocení až 33 tis. Kč měsíčně + spropitné z hotovosti a kreditních karet
o Příspěvek na stravování
o Možnost ubytování
o Slevy na nákup v prodejně INTERSPORT Lipno
o Možnost využití sportovního vybavení jednotlivých půjčoven
o Volný vstup do Aquaworld Lipno
o Skipas pro vlastní použití zdarma
o Práci na hlavní pracovní poměr
o Ubytování v novém bytě v lokalitě.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Kontaktní osoba paní Tereza Perníková, tel. 721 713 685,- e-mail:

Informace o společnosti HOREKA LIPNO s.r.o.

HOREKA LIPNO s.r.o.
Lipno nad Vltavou 307
Lipno nad Vltavou
38278
IČO: 8696551
aktualizováno před více než rokem