Údržba veřejné zeleně - pomocní pracovníci v zahradnictví, Otrokovice

Zemědělství a lesnictví / Údržba veřejné zeleně - pomocní pracovníci v zahradnictví

Společnost KVE-mont s. r. o.

Místo pracoviště Letiště 1578, Otrokovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržba veřejné zeleně - pomocní pracovníci v zahradnictví (Letiště 1578, Otrokovice)

Hledáme pracovníka/pracovnici na údržbu veřejné zeleně.
Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, ŘP „B“
Náplň práce: Údržba trávníku, okrasných dřevin a květin, odplevelení, zálivka, atd.
Doba určitá s možností prodloužení, nástupní plat 20 000,-Kč
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti.
Možno i na zkrácený úvazek.
POZN: Zájemci se hlásí e-mailem zasláním životopisu.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KVE-mont s. r. o.

KVE-mont s. r. o.
Letiště 1578
Otrokovice
76502
IČO: 2876043
aktualizováno před více než rokem