Údržbář budov a zeleně - správci objektů, Jistebnice

Výroba a provoz / Údržbář budov a zeleně - správci objektů

Společnost Golf Čertovo břemeno s.r.o.

Místo pracoviště Alenina Lhota 7, Jistebnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář budov a zeleně - správci objektů (Alenina Lhota 7, Jistebnice)

Náplň práce:
- dohled nad správnou funkcí a technickou správou budov
- pravidelné revize dle zákonných a zákaznických požadavků
- spolupráce s externími dodavateli služeb
- namátkové a preventivní kontroly objektu
- řešení závad, vč. oprav a údržby
- práce se zahradní technikou (strunová sekačka, zahradní traktor atd.).

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- zkušenosti s údržbou budov
- elektro vzdělání vyhl. 50
- chuť pracovat.

Nabízíme:
- zajímavou práci
- dobré platové podmínky
- příspěvek na penzijní pojištění
- stravování
- jistotu s stabilitu práce
- nástup dle dohody.

Kontakt: osobně - Alenina Lhota, čas dle dohody.

Informace o společnosti Golf Čertovo břemeno s.r.o.

Golf Čertovo břemeno s.r.o.
Alenina Lhota 7
Jistebnice
39133
IČO: 26047667
aktualizováno před více než 2 roky